Inpro-Weld : O firmie

O firmie

Obróbka metali, głównie stali nierdzewnej i metali nieżelaznych jest nieoderwalnym elementem naszej pasji i towarzyszy nam w zasadzie od najmłodszych lat. Od początku działalności odważnie podążamy za nowymi trendami w architekturze. To dzięki pasji do ulepszania oraz poszukiwania nowych zastosowań jesteśmy w stanie wykorzystać nawet najbardziej standardowe produkty w sposób wyjątkowy - toczenie, frezowanie czy gwintowanie są bowiem dla nas nie tylko rzemiosłem, ale i możliwością tworzenia pięknych, doskonałych dzieł sztuki.

W naszej pracy łączymy funkcjonalność i bezpieczeństwo z estetyką, nieustannie śledząc nowe trendy, które wykorzystywane są przy kreowaniu kolejnych projektów. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy pomysł Klienta. To własnie indywidualne i nietypowe projekty są dla nas największym wyzwaniem, ale i największą radością, ponieważ uwielbiamy kreować nowe kształty lub nadawać im inne, niż dotychczas cechy czy też funkcje.

Swoja pracę wykonujemy zawsze z takim samym zaangażowaniem ? nie ma na nią wpływu wielkość danego projektu. Tak samo profesjonalnie pracujemy i dla rodzin i dla dużych firm - w każdym przypadku rozwijamy bowiem swoją pasję.

Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej i większość zleceń wykonujemy na miejscu min.:  Czechowicach-Dziedzicach, Pszczynie czy Oświęcimiu, jednak w naszym portfolio można znaleźć także balustrady i ogrodzenia wykonane dla zleceniodawców z całej Polski